شهر ما خانه ماست        در حفظ و نگهداری فضای سبز بکوشیم      با عضویت در کانال شهرداری از  آخرین اخبار شهر با خبرشویدhttps://t.me/kouchesfahan6

تبلیغات
تبلیغات
 • متن پیام مهندس رنجکش شهردار کوچصفهان به مناسبت روز شورا

      مصطفی رنجکش شهردار کوچصفهان ضمن تبریک به مناسبت روز شورا در پیامی این روز با شکوه را به همه اعضای شورای اسلامی شهر که با ...

  SONY DSC

   

   

  مصطفی رنجکش شهردار کوچصفهان ضمن تبریک به مناسبت روز شورا در پیامی این روز با شکوه را به همه اعضای شورای اسلامی شهر که با وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری پیگیر امورات شهری هستند تبریک گفت.
  ایشان خاطر نشان کرد با توجه به رسالت ذاتی شورا در حوزه نظارت و قانون گذاری به بعد ارتباط و تعامل برای تسریع روند کارها و تعریف پروژه ها اشاره کرد یعنی اگر شورا و شهرداری در یک راستا و در چارچوب قانون حرکت کنند شاهد پیشرفت و بالندگی در سطح شهر خواهیم شد.
  شورا که نماد پارلمان شهری است می تواند با مطرح کردن لوایح تعریف و مشخص شده شهرداری را در امر خدمتگذاری به شهروندان بهتر یاری دهد.
  روز شورا که مصادف است با نهم اردیبهشت با فرمان تاریخی حضرت امام ( ره ) مبنی بر تشکیل شوراهای محلی در شهرها، روستاها و سپردن امورات مردم به خود آنان سر فصلی جدید در بالا بردن سطح مشارکت عمومی در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی به منصه ظهور گذاشت. بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی وعاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست شوراها با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم می تواند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند اینجانب با تبریک فرا رسیدن این روز خجسته، برخود وظیفه می دانم از زحمات و خدمات تمامی اعضای شوراهای سراسر کشور علی الخصوص اعضای محترم شورای اسلامی شهر کوچصفهان از دوره اول تا حال حاضر صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و در سال مزین به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل موانع را از سر راه شهروندان فهیم کوچصفهانی برداریم.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *