شهر ما خانه ماست        در حفظ و نگهداری فضای سبز بکوشیم      با عضویت در کانال شهرداری از  آخرین اخبار شهر با خبرشویدhttps://t.me/kouchesfahan6

تبلیغات
تبلیغات
 • به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز و آغاز فصل شکفتن گلها ، شهردار کوچصفهان به همشهریان عزیز و مسافران نوروزی تبریک گفت.

  در بخشی از پیام مصطفی رنجکش آمده است در سالی که گذشت تحت رهبری داهیانه ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... خامنه ای مدظله العالی ...

  ۰۳-حجم کم

  در بخشی از پیام مصطفی رنجکش آمده است در سالی که گذشت تحت رهبری داهیانه ولی امر مسلمین حضرت آیت ا… خامنه ای مدظله العالی عزم شهرداری را با تلاش برای تحقق شعار سال ۹۴ یعنی ( دولت و ملت , هم دلی و هم زبانی ) تلاش مشترک با مسئولین و همشهریان ضروری دانست .
  در سال گذشته شما مردم متدین و ولایت مدار شهرکوچصفهان با پرداخت بموقع عوارضات (حق و حقوق شهرداری) بنیه مالی این سازمان مردمی را تقویت و موجب سربلندی خدمتگذاران خود در شکوفایی شهر شدید لذا به پاس از حمیت و احساس مسئولیت مراتب قدرشناسی خود و همکارانم را به شما مردم شریف کوچصفهان اعلام می نمایم .
  مصطفی رنجکش در ادامه با سلام و صلوات خدا به امام راحل و عظیم الشان ، شهیدان ، مفقودان ، جانبازان ، آزادگان و خانواده معزز آنان آغاز سال ۱۳۹۵را به عموم مردم بخصوص همشهریان و مسافران عزیز تبریک و تهنیت گفته و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و شادکامی برای همشهریان عزیز و پیشرفت را برای همه خواستار شدند و از خداوند در سال نو خواستار وحدت و همدلی همه مردم و مسئولین برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک شدند و نوروز را که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی دانستند تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش و امید لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

  10

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *